Zaštitni fluid za lice SPF 50 pruža visoku i pouzdanu zaštitu od UVA, UVB i IRA (infracrvenog) zračenja, pomažući u prevenciji prevremenog starenja kože izazvanog sunčevim zračenjem. Formulisan je tako da štiti, hidrira i neguje kožu u jednom laganom koraku.
Obogaćen je prirodnim uljima masline i suncokreta, kao i vitaminom E, koji doprinosi očuvanju mekoće, elastičnosti i dugotrajnoj hidrataciji kože. Njegova lagana tekstura se brzo upija, lako razmazuje i ne ostavlja mastan trag, što ga čini idealnim za svakodnevnu upotrebu.
Posebno je pogodan za osetljivu i svetlu kožu sklonu crvenilu i bržem oštećenju od sunca.
✔ Visoka SPF 50 zaštita
✔ Štiti od UVA, UVB i IRA zračenja
✔ Pomaže u prevenciji prevremenog starenja kože
✔ Hidratacija i nega uz prirodna ulja i vitamin E
✔ Laka, nemasna tekstura koja se brzo upija
✔ Idealno za osetljivu i svetlu kožu
Naneti fluid ravnomerno na čistu kožu lica pre izlaganja suncu.
Ponoviti nanošenje više puta tokom dana, posebno nakon kupanja, znojenja ili brisanja peškirom.
Preporučuje se svakodnevna upotreba tokom cele godine za optimalnu zaštitu kože.
SASTAV
Aqua, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Dicaprylyl Ether, Ethylhexyl Salicylate, Silica, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Coco-Glucoside, Coconut Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Carnosine, Ethylhexylglycerin, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Disodium EDTA, Olea Europaea Fruit Oil, Helianthus Annuus Seed Oil.
| 5 zvezdica | 100% | |
| 4 zvezdice | 0% | |
| 3 zvezdice | 0% | |
| 2 zvezdice | 0% | |
| 1 zvezdica | 0% |
Videla sam da i vi imate fluid, pa sam odlučila da ga isprobam, jer imam mešovitu kožu i uglavnom koristim ili gel kreme ili fluide. Ovaj vaš mi se mnogo dopao! Na prvu loptu me je oduševilo pakovanje. Bočica je lepa, mala, zgodna za poneti… Drugi pozitivni utisak je miris, diskretan i prijatan, baš kako traba za leto. I što je najbitnije, fluid je odličan! Lepo se upije, čak bih rekla da ima i mat efekat. Nema težine i zatezanja, a koža je meka. Oduševljena sam i imala sam potrebu to i da vam napišem :).